Korax Lovasklub


Számos siker a hátunk mögött.

A Klub tagjai egyre jobb eredményeket érnek el díjugrató versenyeken, ahol kizárólag saját tenyésztésű és a klubban kiképzett lovakkal szerepelnek. Így 2006. évben Pest megye amatőr bajnoka, 2005. és 2006. évi ifjúsági Aranyos Kupa championja is ráckevei színekben versenyzett, de 2005-ben 2 lovunk volt az első 20-ban az országos tenyész verseny döntőjében, 2006-ban pedig az 5 éves kategória középdöntőjének 2. helyezettje, az összetett döntő 12. helyezettje is a mi lovunk és versenyzőnk volt. Versenyzőink egy része lovas oktatóként is tevékenykedik.
    2016. május 29. - Országos szabadtéri minősítő forduló - Dunaharaszti

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória stílus Alföldi Rebeka Kiscsillag 15.
Ügyességi kezdő kategória stílus Alföldi Rebeka Fanni 7.
Ügyességi kezdő kategória stílus Bálint Hanga Kiscsillag 18.
Ügyességi kezdő kategória stílus Bálint Hanga Zita 18.
Ügyességi kezdő kategória stílus Szöllősi Bíbor Réka 5.
Ügyességi kezdő kategória stílus Szöllősi Bíbor Fanni 5.
Ügyességi kezdő kategória nyílt Alföldi Rebeka Kiscsillag 5.
Ügyességi kezdő kategória nyílt Alföldi Rebeka Fanni 11.
Ügyességi kezdő kategória nyílt Bálint Hanga Kiscsillag 10.
Ügyességi kezdő kategória nyílt Bálint Hanga Zita 1.
Ügyességi kezdő kategória nyílt Szöllősi Bíbor Fanni 15.
Ügyességi kezdő kategória nyílt Szöllősi Bíbor Réka 16.
Ügyességi könnyű kategória stílus Huszák Réka Zita 8.
Ügyességi könnyű kategória stílus Huszák Réka Kiscsillag 7.
Ügyességi könnyű kategória nyílt Huszák Réka Zita 4.
Ügyességi könnyű kategória nyílt Huszák Réka Kiscsillag 19.
Ügyességi nehéz kategória stílus Alföldi Karolina Rebeka 5.
Ügyességi nehéz kategória stílus Végh Valentina Rebeka 7.
Ügyességi nehéz kategória nyílt Alföldi Karolina Rebeka 2.
Ügyességi nehéz kategória nyílt Végh Valentina Rebeka 6.
Díjugratás 60cm kezdő lovas Végh Valentina Rebeka 7.
Díjugratás 60cm kezdő lovas Alföldi Karolina Rebeka 5.
Díjugratás 60cm kezdő lovas Végh Valentina Gáláns 14.
Díjugratás 60cm kezdő lovas Alföldi Karolina Gáláns 9.
Díjugratás 60cm kezdő ló Téglás Réka Géniusz 3.
Díjugratás 70cm kezdő ló Téglás Réka Géniusz -
Díjugratás 70cm stílus Szöllősi Hajnal Gondos 5.
Díjugratás 70cm stílus Kiss Luca Gáláns 9.
Díjugratás 70cm nyílt Szöllősi Hajnal Gondos 7.
Díjugratás 70cm nyílt Szöllősi Hajnal Gondűző 6.
Díjugratás 70cm nyílt Kiss Luca Gáláns 3.
Díjugratás 80cm nagy ló Téglás Réka Gála 5.
Díjugratás 80cm nagy ló Borbély Dóra Zsanett 1.
Díjugratás 80cm nyílt Téglás Réka Gála 4.
Díjugratás 80cm nyílt Borbély Dóra Zsanett 2.

    2016. május 21. - Országos szabadtéri minősítő forduló - Szigethalom

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

4.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Fanni

5.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Bálint Hanga

Kiscsillag

6.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Bálint Hanga

Zita

9.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Réka

7.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Fanni

8.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

4.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Alföldi Rebeka

Fanni

3.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Bálint Hanga

Kiscsillag

12.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Bálint Hanga

Zita

5.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Szöllősi Bíbor

Fanni

11.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Szöllősi Bíbor

Réka

2.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Kővári Fanni

Kiscsillag

4.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Kővári Fanni

Zita

2.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Kővári Fanni

Kiscsillag

2.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Kővári Fanni

Zita

11.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Rebeka

4.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Rebeka

1.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Rebeka

1.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Rebeka

3.

Díjugratás 60cm kezdő lovas

Végh Valentina

Rebeka

1.

Díjugratás 60cm kezdő lovas

Alföldi Karolina

Rebeka

4.

Díjugratás 60cm kezdő lovas

Végh Valentina

Gáláns

3.

Díjugratás 60cm kezdő lovas

Alföldi Karolina

Gáláns

2.

Díjugratás 60cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

2.

Díjugratás 70cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

1.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondos

1.

Díjugratás 70cm stílus

Kiss Luca

Gáláns

3.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondos

3.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondűző

4.

Díjugratás 70cm nyílt

Kiss Luca

Gáláns

2.

Díjugratás 80cm nagy ló

Téglás Réka

Gála

2.

Díjugratás 80cm nyílt

Téglás Réka

Gála

1.

    2016.05.01. - Szabadtéri minősítő forduló - Dömsöd

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

1.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Fanni

3.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Bálint Hanga

Kiscsillag

16.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Bálint Hanga

Zita

13.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Seres Anna

Zita

9.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Seres Anna

Kiscsillag

16.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Réka

5.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Fanni

5.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

18.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Alföldi Rebeka

Fanni

19.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Bálint Hanga

Kiscsillag

4.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Bálint Hanga

Zita

11.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Seres Anna

Kiscsillag

1.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Seres Anna

Zita

2.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Szöllősi Bíbor

Fanni

3.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Szöllősi Bíbor

Réka

5.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Kővári Fanni

Kiscsillag

2.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Kővári Fanni

Zita

1.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Huszák Réka

Zita

7.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Huszák Réka

Kiscsillag

10.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Kővári Fanni

Kiscsillag

12.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Kővári Fanni

Zita

7.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Huszák Réka

Zita

18.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Huszák Réka

Kiscsillag

5.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Rebeka

2.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Rebeka

5.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Gáláns

6.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Rebeka

4.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Rebeka

6.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Gáláns

7.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Gáláns

4.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Rebeka

1.

Díjugratás 60cm kezdő lovas

Végh Valentina

Rebeka

1.

Díjugratás 60cm kezdő lovas

Alföldi Karolina

Rebeka

2.

Díjugratás 60cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

3.

Díjugratás 70cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

1.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondos

4.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondűző

1.

Díjugratás 70cm stílus

Kiss Luca

Gáláns

3.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondos

6.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondűző

3.

Díjugratás 70cm nyílt

Kiss Luca

Gáláns

1.

Díjugratás 80cm nagy ló

Téglás Réka

Gála

3.

Díjugratás 80cm nyílt

Téglás Réka

Gála

4.

    2016.04.17. - Szabadtéri minősítő forduló - Ócsa

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Rebeka

7.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Gáláns

8.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Gáláns

9.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Rebeka

5.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Rebeka

1.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Gáláns

12.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Gáláns

10.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Rebeka

9.

Díjugratás kezdő ló 60cm

Téglás Réka

Géniusz

6.

Díjugratás kezdő ló 70cm

Téglás Réka

Géniusz

3.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondos

5.

Díjugratás 70cm stílus

Kiss Luca

Gáláns

11.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondűző

1.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondos

4.

Díjugratás 70cm nyílt

Kiss Luca

Gáláns

6.

Díjugratás 80cm nagy ló

Téglás Réka

Gála

4.

Díjugratás 80cm nyílt

Téglás Réka

Gála

5.

    2015. március 27. - Országos fedeles minősítő forduló - Budapest Tattersall

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Seres Anna Ágnes

1.

Ügyességi kezdő kategória

Szöllősi Bíbor

4.

Ügyességi kezdő kategória

Alföldi Karolina

7.

Ügyességi könnyű kategória

Kővári Fanni

4.

Ügyességi könnyű kategória

Maschek Sarolta

8.

Ügyességi könnyű kategória

Huszák Réka

17.

Ügyességi nehéz kategória

Alföldi Karolina

8.

Ügyességi nehéz kategória

Végh Valentina Zita

7.

Ügyességi nehéz kategória

Kovács Krisztina

11.

Díjugratás 70 cm kategória

Szöllősi Hajnal

2.

Díjugratás 70 cm kategória

Kiss Luca

9.

Díjugratás 80 cm nagy ló kat.

Téglás Réka

5.

Díjugratás 80 cm nagy ló kat.

Borbély Dóra

3.

Díjugratás 80 cm nagy ló kat.

Szöllősi Gréta

4.

Díjugratás 80 cm nyílt kat.

Téglás Réka

6.

Díjugratás 80 cm nyílt kat.

Borbély Dóra

3.

Díjugratás 80 cm nyílt kat.

Szöllősi Gréta

2.

    2016. március 13. - Országos fedeles minősítő forduló - Ráckeve

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

5

Ügyességi kezdő kategória stílus

Seres Anna

Zita

4.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Réka

8.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Szöllősi Bíbor

Réka

14.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

10.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Seres Anna

Zita

5.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Kővári Fanni

Kiscsillag

2.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Maschek Sarolta

Alisa

3.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Huszák Réka

Zita

8.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Kővári Fanni

Kiscsillag

4.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Maschek Sarolta

Alisa

10.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Huszák Réka

Zita

6.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Rebeka

2.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Kovács Krisztina

Rebeka

4.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Gáláns

12.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Gáláns

10.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Rebeka

5.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Kovács Krisztina

Rebeka

2.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Rebeka

1.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Gáláns

16.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Gáláns

5.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Rebeka

3.

Díjugratás 60cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

2.

Díjugratás 70cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

3.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondos

4.

Díjugratás 70cm stílus

Kiss Luca

Gáláns

7.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondos

7.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondűző

6.

Díjugratás 70cm nyílt

Kiss Luca

Gáláns

5.

Díjugratás 80cm nagy ló

Borbély Dóra

Zsanett

4.

Díjugratás 80cm nagy ló

Szöllősi Gréta

Gondűző

1.

Díjugratás 80cm nagy ló

Téglás Réka

Gála

6.

Díjugratás 80cm nyílt

Borbély Dóra

Zsanett

3.

Díjugratás 80cm nyílt

Szöllősi Gréta

Gondűző

7.

Díjugratás 80cm nyílt

Téglás Réka

Gála

2.

    2016. február 14. - Országos fedeles minősítő forduló - Ráckeve

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

1.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Fanni

8.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Réka

2.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Fanni

3.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Kővári Fanni

Kiscsillag

3.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Maschek Sarolta

Alisa

4.

Ügyességi könnyű kategória stílus

Szomor Boglárka

Zita

1.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Kővári Fanni

Kiscsillag

5.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Maschek Sarolta

Alisa

4.

Ügyességi könnyű kategória nyílt

Szomor Boglárka

Zita

9.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Rebeka

5.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Kovács Krisztina

Rebeka

1.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Gáláns

4.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Kovács Krisztina

Rebeka

7.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Rebeka

1.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Gáláns

2.

Díjugratás 60cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

3.

Díjugratás 70cm kezdő ló

Téglás Réka

Géniusz

1.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondos

2.

Díjugratás 70cm stílus

Kiss Luca

Gáláns

7.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondos

3.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondűző

1.

Díjugratás 70cm nyílt

Kiss Luca

Gáláns

4.

Díjugratás 80cm nagy ló

Borbély Dóra

Zsanett

1.

Díjugratás 80cm nagy ló

Szöllősi Gréta

Bestia

3.

Díjugratás 80cm nagy ló

Téglás Réka

Gála

2.

Díjugratás 80cm nyílt

Borbély Dóra

Zsanett

3.

Díjugratás 80cm nyílt

Szöllősi Gréta

Bestia

1.

Díjugratás 80cm nyílt

Téglás Réka

Gála

2.

    2015. november 15. - Országos fedeles minősítő forduló - Budapest Tattersall

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória stílus

Alföldi Rebeka

Kiscsillag

11.

Ügyességi kezdő kategória stílus

Szöllősi Bíbor

Fanni

13.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Alföldi Rebeka

Fanni

10.

Ügyességi kezdő kategória nyílt

Szöllősi Bíbor

Fanni

7.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Alföldi Karolina

Rebeka

6.

Ügyességi nehéz kategória stílus

Végh Valentina

Gáláns

6.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Alföldi Karolina

Rebeka

8.

Ügyességi nehéz kategória nyílt

Végh Valentina

Gáláns

7.

Díjugratás kezdő ló 60cm

Kis Luca

Gáláns

1.

Díjugratás kezdő ló 60cm

Téglás Réka

Géniusz

5.

Díjugratás kezdő ló 70cm

Téglás Réka

Géniusz

2.

Díjugratás 70cm stílus

Szöllősi Hajnal

Gondos

2.

Díjugratás 70cm stílus

Kis Luca

Gáláns

8.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondűző

1.

Díjugratás 70cm nyílt

Szöllősi Hajnal

Gondos

2.

Díjugratás 70cm nyílt

Kis Luca

Gáláns

3.

Díjugratás 80cm nagy ló

Téglás Réka

Gála

2.

Díjugratás 80cm nagy ló

Szöllősi Gréta

Gondűző

3.

Díjugratás 80cm nyílt

Szöllősi Gréta

Gondos

3.

Díjugratás 80cm nyílt

Téglás Réka

Gála

8.

    2015. október Gyermek- és Pónilovasok Országos Szövetsége által rendezett Országos Bajnokság

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Alföldi Rebeka

8.

Ügyességi kezdő kategória

Szöllősi Bíbor

4.

Ügyességi könnyű kategória

Alföldi Karolina

12.

Ügyességi könnyű kategória

Maschek Sarolta

3.

Ügyességi könnyű kategória

Kővári Fanni

24.

Ügyességi könnyű kategória

Szomor Boglárka

6.

Ügyességi könnyű kategória

Végh Valentina

13.

Díjugratás 60 cm kategória

Szöllősi Hajnal

11.

Díjugratás 60 cm kategória

Téglás Réka

-

Díjugratás 70 cm kategória

Balássy Júlia Szilvia

-

Díjugratás 80 cm nagy ló

Borbély Dóra

2.

Díjugratás 80 cm nagy ló

Szöllősi Gréta

5.

Díjugratás 80 cm nyílt

Borbély Dóra

2.

Díjugratás 80 cm nyílt

Szöllősi Gréta

8.

Vigaszág

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Szöllősi Bíbor

8.

Ügyességi kezdő kategória

Alföldi Rebeka

13.

Ügyességi könnyű kategória

Alföldi Karolina

5.

Ügyességi könnyű kategória

Végh Valentina

6.

Díjugratás 60 cm

Szöllősi Hajnal

2.

    2015. szeptember díjugratás Pest Megyei Döntő Tattersall

Versenyszám

Név

Ló neve

Helyezés

Kezdő lovasok stílusversenye

Szöllősi Gréta

Bestia

9.

Kezdő lovasok stílusversenye

Borbély Dóra

Korax Koheilan Zsanet

14.

Felnőtt döntőn

Pál Bence

6.

    2015. március fedettpályás OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi könnyű kategória

Alföldi Karolina

1.

Ügyességi könnyű kategória

Végh Valentina Zita

3.

Ügyességi könnyű kategória

Szomor Boglárka

4.

Díjugratás 60 cm kategória

Téglás Réka

2.

Díjugratás 60 cm kategória

Szöllősi Hajnal

3.

Díjugratás 70 cm kategória

Balássy Júlia Szilvia

2.

Díjugratás 80 cm nagy ló kategória

Borbély Dóra

1.

Díjugratás 80 cm nagy ló kategória

Szöllősi Gréta

6.

    2014. október szabadtéri OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Alföldi Karolina

6.

Ügyességi nehéz kategória

Szöllősi Hajnal

3.

Díjugratás 70 cm kategória

Balássy Júlia Szilvia

2.

Díjugratás 80cm nagy ló kat.

Szöllősi Gréta

4.

    2014. április fedettpályás OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi könnyű kategória

Téglás Réka

1.

Ügyességi könnyű kategória

Szöllősi Hajnal

2.

Ügyességi könnyű kategória

Szomor Boglárka

3.

Ügyességi nehéz kategória

Szöllősi Gréta

4.

Díjugratás 60cm kategória

Balássy Júlia Szilvia

7.

Díjugratás 80cm nagy ló kategória

Szöllősi Gréta

1.

Díjugratás 80cm nagy ló kategória

Borbély Dóra

5.

Díjugratás 80cm nyílt kategória

Szöllősi Gréta

3.

Díjugratás 80cm nyílt kategória

Borbély Dóra

5.

    2013. szeptember szabadtéri OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Alföldi Karolina

6.

Ügyességi könnyű kategória

Szöllősi Hajnal

1.

Ügyességi nehéz kategória

Borbély Dóra

6.

Díjugratás kezdő lovas

Lőrincz Csenge

3.

    2013. március fedettpályás OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Szöllősi Hajnal

1.

Ügyességi kezdő kategória

Téglás Réka

2.

Ügyességi könnyű kategória

Balássy Júlia Szilvia

6.

Ügyességi nehéz kategória

Borbély Dóra

2.

Ügyességi nehéz kategória

Szöllősi Gréta

4.

Díjugratás 60cm kategória

Szöllősi Gréta

1.

Díjugratás 60cm kategória

Borbély Dóra

2.

    2012. október szabadtéri OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Szöllősi Hajnal

1.

Ügyességi kezdő kategória

Téglás Réka

4.

Ügyességi könnyű kategória

Rády Anna

3.

Ügyességi könnyű kategória

Szöllősi Gréta

6.

    2011. október szabadtéri OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Rády Anna

1.

Ügyességi kezdő kategória

Kovács Tamara

3.

Ügyességi kezdő kategória

Borbély Dóra

4.

    2010. október szabadtéri OB

Versenyszám

Név

Helyezés

Ügyességi kezdő kategória

Kovács Tamara

7.

Elérhetőségek

Korax Lovasklub


2300. Ráckeve, Sillingi u. 30

lovarda@korax.hu



Venczel Timea

lovasedző

06-20/35-15-640



Szöllősi Árpád

szollosia@korax.hu

Nyitva tartás


Kedd - Péntek: 14:00 - 17:00

Szombat: 10:00 - 14:00

Vasárnap: előzetes egyeztetés szerint

Előzetes bejelentkezés:


Venczel Timea

06-20/35-15-640